piątek, 11 listopada 2011

Spóźnione Halloween Glamour...

Halloween Glamour
Niestety w tym roku wyjątkowo w smutku , a nie w zadumie spędzałam pierwszy listopada…. Miało być wieczorne przyjęcie …było pogotowie weterynaryjne  ….tak bywa. Miał być post o święcie które do nas zawitało, o „oburzaczach „którzy bronią polskości przez walkę z tym świętem, o pięknych pogańskich zwyczajach specjalnie dla „oburzaczy” ,o dyni i wielu innych rzeczach w temacie „strasznego” halloween , ale się nie udało… będzie o tym w przyszłym roku.  A z wieczoru ostała się jedynie dekoracja , nie upiorna, nie dyniowa, po prostu w tym roku przekornie glamour…

Prosty sposób nie tylko na Halloween :
 • Donica kupiona na „gratach” zesprejowana w tym wypadku na czarno ( ale na Boże Narodzenie może być czerwona, złota, biała ,a na Wielkanoc żółta lub zielona)
 • Pokrywamy ją klejem w sprayu i obsypujemy czarnym brokatem ( w przypadku BN może być złoto, srebro, biel)
 • Wypełniamy donicę piaskiem , wtykamy konar drzewa zesprejowany na czarno ( na Boże Narodzenie odpowiednio – biel , złoto, srebro Wielkanoc- zieleń , żółć)
 • Wieszamy na drzewku co pasuje , ja dodałam brokatowe kwiaty, czarną orchideę i brokatowe czaszki ( w przypadku innych świąt jest masa dodatków do wyboru )
 • Piasek obkładamy mchem ( może być prawdziwy)- który właściwie pasuje do każdej stylizacji


  I to tyle… jaki efekt?  Można Halloween obchodzić ( jak ktos sie nie wstydzi , bo to  przecież nie polskie ;))bez dyni ( którą notabene uwielbiam ;)można …Może nie wszytkim sie spodoba , dla nie których będzie zbyt cmentarne ale dla mnie jest przekornie glamour ;)
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  3 komentarze:

  1. Witam serdecznie! Dziękuję za komentarz tak miły dla mnie :)
   Domek do sprzedaży umieściłam na stronie Cepelandia.pl
   Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
  2. Jeg kom tilfældigt forbi din blog.
   Hvor er det smuk.
   Tak for kigget.

   OdpowiedzUsuń
  3. Welcome on my blog ;)
   If I understand you like it ;)
   unfortunately I do not speak Danish;(
   best regards

   OdpowiedzUsuń